Nasza Historia

Nazywamy się Ben i Pete, dwaj bracia i twarze stojące za DutchGrown™. Chcemy Ci trochę o nas opowiedzieć oraz podzielić się naszą historią. Jest to historia rodzinnej dynastii, która ma już ponad 150 lat. To historia, która obejmuje 4 pokolenia, 3 stulecia, 2 kontynenty i od czasu do czasu braterskie sprzeczki. To historia, która doprowadziła nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj: bycia jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych eksporterów cebul kwiatowych w Holandii.

KONTYNUACJA DZIEDZICTWA

GDZIE JESTEŚMY TERAZ

Przechodząc o 4 pokolenia do przodu, Pete i Ben są teraz w Europie, oboje w różnych krajach. Ostatnie 15 lat Pete spędził w USA, rozwijając internetową warstwę biznesu, podczas gdy Ben doskonalił swoje niemałe umiejętności w Holandii.

Wykorzystujemy nasze mocne strony. Ben jest znawcą cebul kwiatowych i 'osobą, która wie jak obchodzić się z ludźmi'. Ma fantastyczne kontakty ze wszystkimi hodowcami w Holandii, łatwo nawiązuje kontakty i zawsze chętnie pomoże każdemu klientowi w przypadku jakichkolwiek pytań.

Pete jest osobą techniczną, która od ponad 20 lat tworzy strony internetowe i jest silnikiem, który zapewnia płynne działanie DutchGrown. Pomimo tego, że jest maniakiem komputerowym, jest też zaskakująco sympatyczny, dlatego czasami zostaje wypuszczony ze swojej piwnicy, aby spotkać się z klientami. Pete i Ben spędzają razem dużo czasu podróżując do USA, Europy i Wielkiej Brytanii na wystawy i ekspozycje cebul kwiatowych, a tam spotykają i poznają swoich klientów, tworząc z nimi długotrwałe znajomości i przyjaźnie.

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Nasza przygoda rozpoczęła się w 1882 roku od naszego pradziadka, który postawił rodzinę Rotteveels na jej drodze przeznaczenia. Pracując na rodzinnej farmie uprawiającej cebulki w Holandii, zaczął je sprzedawać lokalnym hodowcom w Niemczech. Rok później okazja, ambicja i ciekawość zaprowadziły go statkiem do Nowego Jorku. Nasz pradziadek był jednym z pierwszych eksporterów cebul kwiatowych z Holandii, który przybył do USA. Nasz dziadek i ojciec poszli w jego ślady, kontynuując eksport wiedzy i doświadczenia rodziny w branży cebul kwiatowych, osiągając wielki sukces, a przy tym nie zmniejszając jakości, obsługi i satysfakcji klienta.


JAK PRACUJEMY

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO BIZNESU

Aspektem DutchGrown™, z którego jesteśmy dumni, jest nasze osobiste podejście do biznesu i obsługi klienta. Mamy za sobą zespół, który nam pomaga, ale bardzo lubimy trzymać rękę na pulsie, tak więc jeśli skontaktujesz się z DutchGrown, to istnieje duża szansa, że to właśnie jeden z nas odpowie na Twoje pytania.

PRZYSZŁOŚĆ

Nadal będziemy pracować z ogromną pasją oraz praktycznym podejściem i zawsze będziemy podążać z duchem czasu oraz starać się przewidywać trendy. Za kulisami czeka już piąte pokolenie, gotowe do pójścia wydeptanymi przez nas ścieżkami i przejęcia sterów, gdy będzie starsze.

Po dziś dzień zastanawiamy się czy nasz pradziadek, wchodząc na ten statek wiele lat temu miał jakiekolwiek pojęcie o spuściźnie, którą właśnie zaczynał tworzyć. Mamy nadzieję, że dziś jest z nas bardzo dumny widząc ewolucję DutchGrown i kierunek, w jakim podążyły jego marzenia i ambicje.

ODROBINA POCHWAŁ DLA SAMYCH SIEBIE

ZOBACZ NAS W SŁYNNYM KEUKENHOFIE

Wystawiamy nasze kwiaty w słynnym parku Keukenhof i większość fotografii, które widzisz na naszej stronie internetowej, pochodzi właśnie z tego miejsca. W świecie ogrodnictwa to bardzo duże osiągnięcie. Keukenhof to najsłynniejszy i największy park kwiatowy na świecie oraz punkt odniesienia, do którego aspirują inne parki kwiatowe. Jesteśmy niezwykle dumni, że mamy swój mały udział w jego budowie i postrzegamy to jako dowód najwyższej jakości DutchGrown oraz świadectwo dziedzictwa zbudowanego przez naszych przodków.