Nasza Jakość Cebulek Kwiatowych

DutchGrown™ dostarcza tylko największe cebulki kwiatowe


W DutchGrown™, wysyłamy tylko największe cebulki kwiatowe. Mniejsze cebulki mogą wydawać się tańszą opcją na początku, ale w rzeczywistości, tańsze i mniejsze cebulki okazują się być fałszywą oszczędnością. Dlaczego? Po prostu większe cebulki są o wiele lepsze. Większe cebulki produkują większe i zdrowsze kwiaty. Duże cebule wytwarzają mocniejsze łodygi, które są bardziej odporne na warunki atmosferyczne, a więc mniej podatne na więdnięcie, opadanie i łamanie się w wilgotnych i wietrznych warunkach. Ponadto duże cebule wytwarzają bardziej żywotne i odporne rośliny. To z kolei przekłada się na większą liczbę cebulek w cebulach wytwarzających odrosty i ogólnie lepsze właściwości naturalizujące.

DutchGrown Flower Bulb Sizes and Quality

Niektóre firmy decydują się na sprzedaż mniejszych cebulek, co oznacza, że mogą zaoferować niższe ceny. Te mniejsze cebulki będą produkować mniejsze kwiaty, co może być w porządku, ale te kwiaty będą mniej niezawodne, mniej obfite, mniej efektowne i mniej energiczne. W świecie cebulek kwiatowych, naprawdę dostajesz to, za co płacisz, a w DutchGrown™ nigdy nie pójdziemy na kompromis w kwestii wielkości lub jakości.

Jak są dobierane wielkości cebulek?

Cebulki mają minimalną wielkość i większą "największą wielkość" (która jest wielkością, jaką wysyła DutchGrown™). Cebulka kwiatowa jest mierzona w najszerszym miejscu, obwodzie, w centymetrach.


Tulipany

Zwykłe: 10cm
Większe, od DutchGrown™: 12cm+

Dla optymalnej wydajności, Twoje cebulki tulipanów powinny mieć 12cm lub więcej. Ten najwyższy rozmiar to rozmiar, który DutchGrown™ wysyła w świat. Różnica pomiędzy wydajnością zwykłej i najwyższej wielkości cebulki jest wyraźna.

Niektóre odmiany tulipanów stanowią wyjątek od tej reguły, ponieważ z natury wytwarzają mniejsze cebulki i kwiaty.

DutchGrown Tulip Bulb Size and Quality


Żonkile i Narcyzy

Zwykłe: 12cm
Większe, od DutchGrown™: 15cm+

Chociaż w tej rodzinie występują różnice, z reguły odmiany karłowe mają mniejsze cebulki, a odmiany o dużych trąbkach większe. Należy pamiętać, że większe jest zawsze lepsze, niezależnie od odmiany, i ogólnie rzecz biorąc, cebule w górnej części będą miały 14-16cm.

Amaryllis

Zwykłe: 24cm
Większe, od DutchGrown™: 32cm+

Różnica między zwykłymi i dużymi cebulkami Amaryllis jest ogromna - tak samo jak różnica w wyglądzie. Amarylis ma być okazały, więc nie oszczędzajcie na rozmiarze cebulki. Aby uzyskać najlepszą, największą i najbardziej efektowną ekspozycję, potrzebujesz cebulek o średnicy 34 cm - i to jest oczywiście standard DutchGrown™.

Hiacynty

Zwykłe: 14cm
Większe, od DutchGrown™: 16cm+

Te pachnące faworytki powinny mieć co najmniej 15cm, ale do uprawy doniczkowej 16cm+ jest znacznie lepsze. Nie trzeba dodawać, że DutchGrown™ wysyła tylko największe i najlepsze.

DutchGrown Hyacinth Bulbs Sizes and Quality


Inne wymiary cebulek w rozmiarze regularnym w porównaniu do tych od DutchGrown™


Krokusy

Zwykłe: 7cm
Większe, od DutchGrown™: 9cm+

Czosnki olbrzymie

Zwykłe: 18cm
Większe, od DutchGrown™: 20cm+

Czosnki Ozdobne średnie

Zwykłe: 10cm
Większe, od DutchGrown™: 14cm+

Czosnki Ozdobne małe

Zwykłe: 4cm
Większe, od DutchGrown™: 6cm+

Narcyzy Wielokwiatowe

Zwykłe: 14cm
Większe, od DutchGrown™: 16cm+

Szachownica Fritillaria

Zwykłe: 20cm
Większe, od DutchGrown™: 24cm+

Krokusy duże

Zwykłe: 7cm
Większe, od DutchGrown™: 9cm+

Botaniczne krokusy śnieżne

Zwykłe: 4cm
Większe, od DutchGrown™: 5cm+

Szafran uprawny

Zwykłe: 7cm
Większe, od DutchGrown™: 9cm+

Irys holenderski

Zwykłe: 7cm
Większe, od DutchGrown™: 9cm+

Optymalne cebulki kwiatowe dają optymalne rezultaty

Należy podkreślić, że różnica w osiągach pomiędzy wysokiej jakości a tańszymi, mniejszymi cebulkami jest ogromna. Tak jak najlepsze składniki są kluczem do stworzenia najlepszych potraw, tak samo cebulki kwiatowe najwyższej jakości są kluczem do przemiany Państwa ogrodu i krajobrazu.